Kom Je Ook? 11: Onze Club oftewel Hoe krijg ik vrienden?

Wat heb je als culturele instelling aan leden? Op 29 maart 2012 organiseert Kom Je Ook het symposium ‘Onze Club’, over lidmaatschappen in kunst, erfgoed en cultuur. Investeren in je vriendenkring lijkt onvermijdelijk in deze tijden van bezuiniging. Een actief betrokken kent bovendien veel voordelen. Kom Je Ook biedt inzicht in inspirerende en succesvolle praktijkvoorbeelden uit het binnen- en buitenland. Daarnaast is er deze dag ruimte voor de DOEN Pitch en het volgen van diverse lunchworkshops.

Als Collectiewijzer volger krijg je 15% korting op de prijs van een kaartje. Gebruik bij de registratie de kortingscode ‘cwijzer’. De prijs van het kaartje loopt per verkochte kaart op. Hoe eerder je een kaartje koopt hoe goedkoper deze dus is!

29 mrt 2012 09:30 Stadsschouwburg Amsterdam, Leidseplein 26, Amsterdam
Door Stichting Mediamatic, +31206389901, http://www.mediamatic.net/

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *